Sürekli Sokağa Çıkma Yasağı Geldi

30 Kasım 2020 / 1 ay önce

YENİ TrendG: Tarihte Bugün Arıyoruz Çukur Son Bölüm Izle! Show Tv Nur Vergin Kimdir Polis Akademisi YENİ Deprem: Kavsut sungurlu corum depremi YENİ Deprem: Saroskorfezi depremi YENİ Deprem: Giritadasi akdeniz depremi YENİ Deprem: Kafaca mugla depremi YENİ Deprem: Gemlikkorfezi depremi YENİ TrendG: Tarihte Bugün Arıyoruz Maraşlı 2. Bölüm Full Izle Çukur Son Bölüm Izle! Show Tv Nur Vergin Kimdir YENİ Deprem: Sakizadasi depremi YENİ Deprem: Sisamadasi depremi YENİ Deprem: Kusadasikorfezi depremi YENİ TrendG: Tarihte Bugün Arıyoruz Çukur Son Bölüm Izle! Show Tv Rojda Demirer Maraşlı 2. Bölüm Full Izle YENİ Deprem: Yolcati acipayam denizli depremi YENİ Deprem: Kusadasikorfezi ege depremi
Tarihte Bugün
19 Ocak
Bugün
Ölenler
Bugün
Doğanlar
Bu Yıl Olanlar
2021
Bu Yıl Ölenler
2021
Bu Ay Ölenler
Ocak
Bu Ay Doğanlar
Ocak
Geçen Yıl Olanlar
2020
Geçen Yıl Ölenler
2020


Gazete Manşetleri

Burçlar

Yaş Hesapla

Gezegen Saatleri

Hicri Bugün

Tarihten Kesitler

Sürekli Sokağa Çıkma Yasağı Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası koronavirüs salgını hakkında yeni yasakları açıkladı. Hafta içi her gün gece saat 21:00 ile sabah 05:00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak.Hafta sonları cuma akşamı 21:00'den pazartesi sabahı saat 05:00'e kadar kesintisiz devam edecektir.

OLAY 1 ay önce   tarihtebugun.org

OLAY Tarihte Bugün: 30 Kasım 2020 Sürekli Sokağa Çıkma Yasağı Geldi

- Market kasap gibi işletmeler ile eve paket servisi verecek yerler hafta sonu kısıtlamasının dışındadır.Restoranlar paket servisi dışında hizmet veremeyecektir.- 65 yaş üstü 20 yaş altı toplu taşıma araçlarını kullanamayacaktır.- Anasınıfı ve benzeri eğitim sınıfı faaliyetlerine ara verilecektir.- Tehdit geçene kadar misafir kabulüne ara vermelerini özellikle rica ediyorum. Evlerde mevlüt, yılbaşı kutlaması gibi insanların bir araya gelecekleri etkinlikler yapılamayacaktır.- Cenaze namazları, yakınları dahil en fazla 30 kişi ile kılınacak, nikahlarda bu sayı da geçilmeyecektir.- Hamam, sauna, masaj salonu, yüzme havuzu lunapark gibi yerler faaliyetlerine ara verecektir.- AVM girişte HES kod uygulamasına geçilecektir.- Kalabalık caddeler ile meydana girebilecek kişi sayısı Umimi Hıfzısıhha kurulu ile sınırlandırılabilecektir.- 50 kişiden fazla olan işyerlerinde, iş yeri hekiminin gözetiminde mevcut iş sağlığı ve güvenliği uzmanı tarafından salgın tedbirlerinin uygulaması sıkı bir şekilde denetlenecektir.

 


DİKKAT! Yorum yazmak için üye girişi gereklidir.
Özellikler Ziyaretçi Ücretsiz Üyelik
Tablodan Kolay Erişim (Tablo Linkleri) -
Yorum Gönderme -
Profil Sayfası Oluşturma -
yeni Olay Takip Sistemi -
Günlük E-Posta Alımı -
Görsel Sıralama -
Yıllık Sıralama -
Aylık Sıralama -
Günlük Sıralama -
Türe Göre Sıralama -
Başlık Sıralama -
yeni Duyuru Bilgisi -
yeni Günlük Yazma -
yeni Kendi Tarihte Bugün Sayfanı Oluştur.
Örnek: Mustafa Kemal Atatürk Kemal Sunal Yıldız Kenter
-
Geleceğe Mesaj -
Reklamsız İçerik
KAYDOL Giriş Kaydol
Arama
Tarihte Bugün 19 Ocak

Tarihte Bugün Bugün Doğanlar Bugün Ölenler

Sitenize Tarihte Bugün Ekleyin

Tarihte Bugün ® | www.tarihtebugun.org